Minust

Minu töö on seotud inimeste ja organisatsioonidega. Olen aidanud üles ehitada struktuure ja protsesse, mis toetaks ettevõtete toimimist ja arengut ning leida kõige sobivamaid kooslusi väga erinevatesse meeskondadesse. Mulle on iseloomulik soov mõista keskkonda, milles toimetame, vaadata tervikut ning seada olukorrad õigesse perspektiivi. Sealsamas huvitab mind iga üksik indiviid, tema vaatenurgad, huvid ja püüdlused. Iseenda tööellu olen teadlikult otsinud erinevaid uusi kogemusi laiendamaks oma maailmapilti ja avardamaks piire.

Soovin toetada ja inspireerida ka Sind oma elus rohkem tähendust ja rahulolu leidma. Meil kõigil on oma tee, aitan hea meelega Sinul enda oma avastada ning eesmärkide täitmiseks teadlikumaid ja enesekindlamaid samme astuda.

Coaching on Sinu jaoks, kui soovid pühenduda tähtsaimale ja oled valmis oma eesmärkide nimel tööd tegema. Soovid leida oma flow? Mina olen valmis Sind toetama.

Töös coachina tuginen Erickson Coaching International väljaõppele The Art & Science of Coaching ja High Performance Team Coaching neurolingvistilise programmeerimise (NLP) praktiku teadmistele ning erialasele töökogemusele personalijuhtimise ja personaliotsingu valdkonnas.

Koostöösoovid jõuavad minuni, kui postitad need aadressile kaldalea@gmail.com.

ICF

ICF Membership Certificate